Od 15. 12. do 3. 1. máme dovolenou a nebudeme v té době ani posílat faktury ani odpovídat na e-maily. V urgentních záležitostech nás zastihnete na telefonu 777 916 019. Děkujeme za pochopení.Hana

Hana

Když se Hana hlásila na italské gymnázium, bez jakékoli předchozí znalosti italštiny či vztahu k ní či k Itálii, netušila, jak moc toto rozhodnutí ovlivní její budoucí život.

Po maturitě na italském gymnáziu a získání Mgr. titulu z psychosociálních studií a husitské teologie na HTF UK ji to táhlo do HR a do “byznysu”. Absolvovala několik ročníků Andragogiky a personálního řízení na FF UK a přitom pracovala jako HR Generalist. Poté se přesunula do banky jako HR Generalist. Následovala nabídka dělat konzultantku HR řešení motivovanosti zaměstnanců pro firmy a jejím posledním zaměstnáním v Česku bylo Product Manager benefitních řešení pro firmy.

Díky znalosti italštiny poznala svého budoucího manžela a od roku 2014 žije ve Švýcarsku v italském kantonu Ticino. Stará se o dvě malé děti se speciálními potřebami a práce na dálku pro Lingua nostra je pro ni velkou radostí a seberealizací. Doslova žije italštinou :)

Stará se o marketing a PR školy a také o individuální studenty a fakturaci.