Kurzy italštiny

Pravidelné kurzy

Nabízíme pravidelné cykly kurzů italštiny, které běžně trvají 15 týdnů, ale je možné se do nich přihlásit i v jejich průběhu a zaplatit zbývající počet hodin. Lekce trvají 90 minut, skupinky mají maximálně 8 studentů pro prezenční výuku a max. 6 studentů pro online kurzy, které probíhají v programu ZOOM.

Minimální doporučený věk pro účast v našich kurzech je 15 let. Pokud je vám méně, a přesto u nás chcete studovat, kontaktujte nás.

Více o pravidelných kurzech

Týdenní kurzy

Naše intenzivní týdenní kurzy se konají v týdenních blocích vždy pondělí–pátek, každý den 120 minut výuky většinou 18.00–20.00 hod. (není-li uvedeno jinak), ale můžeme vám ušít také intenzivní kurz italštiny na míru.

Více o týdenních kurzech

Víkendové kurzy

O víkendu s námi můžete jet na tématický víkendový kurz mimo Prahu nebo navštěvovat náš víkendový kurz Italština na cesty v Praze.

Víkendové kurzy mimo Prahu jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, studenti jsou vždy rozděleni do skupin podle znalostí. Naše víkendy jsou takovou třešničkou na dortu studia italštiny u nás, máme studenty, kteří už s námi na víkendu byli třeba dvacetkrát. Během pěti lekcí za víkend a díky možnosti konverzovat s lektory i večer v restauraci se vám italština dostane opravdu pod kůži.

Kurz Italština na cesty je kurz vhodný pouze pro úplné začátečníky, kteří ještě italštinu nikdy nestudovali.

Více o víkendových kurzech

Jednodenní kurzy

Stále větší oblibě se mezi našimi studenty těší jednodenní kurzy, které pořádáme zpravidla v sobotu. Jsou vždy složené ze 3 lekcí po 90 minutách s pauzou na oběd a mají různá témata: Cinema italiano, Musica italiana, Italština na cesty, Italština pro gourmety, apod.

Více o jednodenních kurzech

Individuální výuka

Individuální výuku doporučujeme těm studentům, kteří mají nepravidelnou pracovní dobu, hodně cestují, či z jiných důvodů nemůžou docházet pravidelně do kurzu. Dále je vhodná pro zájemce o studium italštiny s nějakými konkrétními cíli či studenty, kteří potřebují výuku opravdu velmi intenzivní – např. za měsíc se potřebují domluvit italsky.

Více o individuální výuce

Firemní výuka

Je vaše firma v obchodním styku s Itálií? Lingua nostra vám zajistí lekce italštiny pro vaše zaměstnance u vás ve firmě formou pravidelných lekcí či jednorázových intenzivních víkendů.

Více o firemní výuce