Erisilda

Erisilda

Erisilda pochází z krásného města Bari, kde vystudovala cizí jazyky a literaturu. Je bilingvní italko-albánka, mluví anglicky, rumunsky a nyní i trochu česky. V roce 2015 se přestěhovala do Prahy, kde nejprve učila děti a poté dospělé. K týmu Lingua nostra se připojila v roce 2016.

Erisilda říká:

Baví mě učit, ale především vytvářet přátelské vztahy s mými studenty. Vlastně moje největší rada pro všechny, kteří se chtějí vydat na cestu studia italštiny, zní: „Vrhněte se do toho s tím, že budete mluvit od samého začátku, i když s chybami!“

Tuto práci mám ráda, protože mi vždy přináší novinky, zajímavé a odlišné lidi, ale především mi přináší velké uspokojení! Miluji cestování, knihy, tanec, moře, vaření a dobré jídlo, pití kávy z moka konvičky. Jak snadné je naučit se italsky v Praze nebo online? Velmi snadné, pokud najdete motivovaného učitele!


Erisilda viene dalla bellissima città di Bari dove si è laureata in Lingue e Letterature straniere. È bilingue italo-albanese, parla inglese, rumeno e adesso anche un po’ di ceco. Nel 2015 si è trasferita a Praga dove ha insegnato prima ai bambini e successivamente agli adulti. Entra nel team di Lingua nostra nel 2016.

Erisilda dice:

Mi piace insegnare ma soprattutto creare rapporti di amicizia con i miei studenti. Infatti il mio più grande consiglio per tutti quelli che vogliono intraprendere la via dell’italiano é "Buttarsi parlando sin dall’inizio seppur con errori!"

Mi piace questo lavoro perché mi porta sempre novità, persone interessantissime e diverse, ma soprattutto mi porta grandissime soddisfazioni! Amo viaggiare, i libri, ballare, il mare, cucinare e mangiare bene, bere il caffe’ della Moka. Quanto e’ facile imparare l’italiano a Praga o online? Facilissimo, se trovi un’ insegnante motivata!