Od 15. 12. do 3. 1. máme dovolenou a nebudeme v té době ani posílat faktury ani odpovídat na e-maily. V urgentních záležitostech nás zastihnete na telefonu 777 916 019. Děkujeme za pochopení.Erisilda

Erisilda

Erisilda se narodila v Albánii a od pěti vyrůstala v Itálii. Po gymnáziu studovala jazyky na universitě v městě Bari, v krásném a vřelém regionu Apulie. Erisilda je bilingvní, hovoří stejně italsky jako albánsky, navíc také velmi dobře mluví anglicky a rumunsky a orientuje se v srbštině a chorvatštině.

Během studií žila rok v rumunsku, kde si zlepšila svoji znalost rumunštiny a kde poznala svého českého přítele, za nímž se později odstěhovala do Prahy, kde se ihned vrhla do studia češtiny.

Erisilda velmi ráda cestuje a poznává nové kultury, ráda tančí a baví se v příjemné společnosti. Ráda čte v různých jazycích a z filmových žánrů nejraději sleduje psychologické thrillery. Její největší dobrodružství byla cesty stopem po východní Evropě.

Během lekcí mají studenti možnost se naučit italštinu zlehka, zábavně a velmi přirozeně. Studenti se vždy těší na další lekce.