Pro média

Naše mise

Probudíme vaše italské já!

Naše vize

Budete nejen mluvit, ale i žít, cítit a myslet italsky.

Odkazy

  • O nás – Milujeme italštinu! Již od roku 2012.
  • Náš tým – V čele týmu lektorů Lingua nostra je Mgr. Renata Kašparová, zakladatelka a ředitelka školy, zkušená lektorka a autorka několika učebnic italštiny.

Naše služby a projekty

Logo Lingua nostra

Barvy

  • LN red – #df1f26
  • LN green – #54796a
  • LN light green – #aabdb4

Tiskové zprávy

Češi milují nejen Itálii, ale i italštinu! Lingua nostra otevírá podzimní semestr s rekordním počtem studentů

16. 10. 2023 ⋅ PDF ⋅ 360 kb

Fotogalerie

Reference

Skupinový kurz italštiny pro úplné začátečníky

Svoji přihlášku do Lingua nostra považuji za jedno ze svých nejlepších rozhodnutí poslední doby. Lektoři jsou skvělí, výuka probíhá zábavnou nenásilnou formou. I když se od první lekce mluví skoro pouze italsky, není třeba se obávat, protože lektorům je rozumět, přestože člověk jazyk vůbec neovládá. Sám mám po roce studia pocit, že konverzaci na základní témata zvládám vcelku slušně, přestože jsem ze začátku neuměl v podstatě nic. Navíc člověk potká spoustu nových zajímavých lidí. Vřele doporučuji, zvlášť, pokud se chcete naučit italsky.

— Matěj Černý

Individuální výuka

Dostal jsem doporučení na jazykovou školu Lingua nostra a byla to šťastná volba. Italsky se s jejími lektory učím individuálně již rok a jsem po všech stránkách více než spokojen. Měl jsem možnost být v kontaktu se třemi učiteli, všichni byli profesionálně velice zdatní a na lekci vždy dobře připravení. Škola má i „přidanou hodnotu“ v pestrém mimoškolním programu, kde lze vyzkoušet italštinu i při běžné konverzaci.

— JUDr. František Vyskočil

Kurz italštiny pro pokročilé

Tento kurz italštiny navštěvuji 2 roky. Předtím jsem chodila do jazykové školy, kde mi nevyhovoval zejména styl učení gramatiky. Celkově se učím italštinu již 5 let.

Italština u Renaty Skoupé je velmi zábavná a přínosná. Jednotlivé hodiny jsou rovnoměrně rozdělené na konverzaci, gramatiku, procvičování, poslech, čtení atd. Všechno je velmi zajímavé, protože Renata vybírá dobrý materiál – články z časopisů, povídky, zajímavý poslech.

S kurzem a lektorkou jsem maximálně spokojená.

— Andrea Juriková, specialista podpory prodeje, Cet 21 spol. s r. o.

Dalsí reference