Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.Lucilla

Lucilla

Lucilla pochází z krásného města v Kalábrii. Vystudovala filosofickou fakultu v Cosenze, kde se mimo jiné věnovala italské literatuře. V Praze si udělala doktorát na Karlově univerzitě.

Od roku 2009 vyučuje v Praze italštinu, hovoří česky. Svoji práci miluje, naplňuje jí práce s lidmi. Věří, že cizí jazyky se člověk musí učit zábavnou formou a dělá tak všechno proto, aby její lekce studenty bavily a aby byly dynamické. Snaží se vžít do kůže studentů a být trpělivá, když jim něco nejde nebo jsou si nejistí.

Lucilla se zajímá o umění, archeologii a film. Moc ráda cestuje. V České republice se jí líbí a cítí se tu již jako doma.