Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Víkendové kurzy

O víkendu s námi můžete jet na tématický víkendový kurz mimo Prahu nebo navštěvovat náš víkendový kurz Italština na cesty v Praze. Víkendové kurzy mimo Prahu jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, studenti jsou vždy rozděleni do skupin podle znalostí. Naopak Italština na cesty je kurz vhodný pouze pro úplné začátečníky, kteří ještě italštinu nikdy nestudovali.

Tématické víkendové kurzy pořádáme na různých zajímavých místech v České republice, kde jsou lekce vždy vždy propojené jedním tématem, často souvisejícím s vybranou lokalitou. Tyto víkendové kurzy obsahují 5 lekcí italštiny po 90 minutách. Víkendové kurzy italštiny v přírodě mají velmi zajímavý program i mimo výuku: procházky, zpívání italských písní, italské hry, promítání italských filmů – to vše propojené se studiem italštiny hravou formou. Víkendové kurzy italštiny mimo Prahu se tak stávají perfektní příležitostí k přátelskému poklábosení s našimi lektory při procházkách nebo večer u sklenky vína. Navíc jsou vhodné i pro mimopražské studenty. Na víkendy s námi jezdí studenti z celé ČR a vždy velmi dobře zapadnou mezi naše pravidelné studenty.

Pro informace o aktuálně vypsaných víkendových kurzech sledujte náš kalendář akcí.

Některé víkendové kurzy z minulých let, na které rádi vzpomínáme:

Kalendář akcí