Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Pravidelné kurzy

Nabízíme pravidelné cykly kurzů italštiny, které běžně trvají 15 týdnů, ale je možné se do nich přihlásit i v jejich průběhu a zaplatit zbývající počet hodin. Lekce trvají 90 minut, skupinky mají maximálně 8 studentů. Kurzy začínají v říjnu, únoru a červnu.

Zameškané lekce je možné si nahradit po dohodě v jiných kurzech. Pro studenty zapsané do pravidelných kurzů organizujeme navíc open class – opakovací lekce zcela zdarma. Učebnice, které se v kurzech používají, jsou zahrnuty v ceně kurzu, stejně tak jako MP3 k učebnicím.

Minimální počet účastníků pro otevření kurzu jsou 4. V případě 3 zájemců o kurz je možné jej uskutečnit, ale délka lekcí bude zkrácena na 60 minut.

Cena kurzu je 4250 Kč (LN1–LN8) / 3990 Kč (KLN1–KLN3).

Rozvrh pravidelných kurzů