Pravidelné kurzy

Nabízíme pravidelné cykly kurzů italštiny, které běžně trvají 15 týdnů, ale je možné se do nich přihlásit i v jejich průběhu a zaplatit zbývající počet hodin*. Lekce trvají 90 minut, skupinky mají maximálně 8 studentů. Kurzy začínají v říjnu, únoru a červnu.

Zameškané lekce je možné si nahradit po dohodě v jiných kurzech. Pro studenty zapsané do pravidelných kurzů organizujeme navíc open class – opakovací lekce zcela zdarma. Učebnice a cvičebnice, které se v kurzech používají, jsou zahrnuty v ceně kurzu, stejně tak jako MP3 nahrávky k učebnicím.

Minimální počet účastníků pro otevření kurzu jsou 4. V případě 3 zájemců o kurz je možné jej uskutečnit, ale délka lekcí bude zkrácena na 60 minut.

V naší nabídce najdete také online kurzy v programu ZOOM v maximálním počtu 6 studentů.

Minimální doporučený věk pro účast v našich kurzech je 15 let. Pokud je vám méně, a přesto u nás chcete studovat, kontaktujte nás.

Cena kurzu je 5490 Kč (LN1–LN13) / 4990 Kč (KLN1–KLN4).

* Pokud se student přihlásí do kurzu po ukončení jeho 5. lekce, bude mu počet zmeškaných lekcí odečten z ceny kurzu. Při přihlášení po začátku kurzu ale do 5. lekce platí student plnou cenu, ale má možnost si zameškané lekce náhradit.

Rozvrh pravidelných kurzů