Ve dnech 20. 7. – 14. 8. má naše kancelář dovolenou. Kurzy běží, můžete si žádat o náhradní lekce, přihlašování na kurzy i akce funguje, jen případné faktury na firmy budeme vystavovat až po dovolené.
Na zprávy z webu a e-maily odpovíme také až po 14. 8. Nicméně, na telefonu jsme stále, proto s čímkoliv aktuálním či vysloveně urgentním nám neváhejte zatelefonovat. Děkujeme za pochopení.
Pravidelné kurzy

Nabízíme pravidelné cykly kurzů italštiny, které běžně trvají 15 týdnů, ale je možné se do nich přihlásit i v jejich průběhu a zaplatit zbývající počet hodin. Lekce trvají 90 minut, skupinky mají maximálně 8 studentů. Kurzy začínají v říjnu, únoru a červnu.

Zameškané lekce je možné si nahradit po dohodě v jiných kurzech. Pro studenty zapsané do pravidelných kurzů organizujeme navíc open class – opakovací lekce zcela zdarma. Učebnice, které se v kurzech používají, jsou zahrnuty v ceně kurzu, stejně tak jako MP3 k učebnicím.

Minimální počet účastníků pro otevření kurzu jsou 4. V případě 3 zájemců o kurz je možné jej uskutečnit, ale délka lekcí bude zkrácena na 60 minut.

Cena kurzu je 4250 Kč (LN1–LN8) / 3990 Kč (KLN1–KLN3).

Rozvrh pravidelných kurzů