Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Týdenní kurzy

Naše intenzivní týdenní kurzy se konají v týdenních blocích vždy pondělí–pátek, každý den 120 minut výuky většinou 18.00–20.00 hod. (není-li uvedeno jinak), ale můžeme vám ušít také intenzivní kurz italštiny na míru.

Převážně tyto kurzy organizujeme od června do září, buď jako kurzy pro úplné začátečníky (Základy italštiny I, II – dva takové týdenní víceméně odpovídají semestrálnímu kurzu LN1), nebo pro různé úrovně pokročilosti jako opakovací, procvičovací kurzy vhodné především pro studenty, kteří si v létě dávají pauzu a na pravidelný kurz nedochází.

Aktuálně vypsané týdenní intenzivní kurzy naleznete v kalendáři akcí.

Cena týdenního kurz je 1800 Kč.

Kalendář akcí