Víkendový kurz v Krkonoších

Opět pořádáme letní víkendový kurz na oblíbené Moravské boudě a přihlehlé Dvořákově boudě. Věříme, že se budeme všichni moci setkat a užít si další společný víkend. Pokud to nebude možné kvůli koronaviru, akci zrušíme a vrátíme vám peníze.

Letos máme vypsané dva termíny, pro velký úspěch tohoto kurzu v minulých letech a také kurz na všední dny mezi dvěma víkendy.

Letošní kurz se ponese v duchu našich lekcí „Tortura grammaticale“. Hlavním obsahem každé lekce bude jedno gramatické téma, vybrané podle úrovně každé skupinky. Toto téma se bude do hloubky procvičovat, a to i pomocí různých her a ústních cvičení.

V každé lekci však zbyde samozřejmě i dost času na konverzaci.

Kurz je vhodný pro studenty všech úrovní počínaje LN2 (v červnu dokončenou LN1), protože budete rozděleni do malých skupinek, podle vašich znalostí. Na kurz můžete přijet i s doprovodem bez italštiny.

Ubytování i strava je na vyhlášené Moravské Boudě a na přihlehlé Dvořákově boudě, které se nachází na překrásné krkonošské louce nad Špindlerovým mlýnem, s nádherným výhledem na hory a jednoznačně nejlepší domácí kuchyní na krkonošských hřebenech.

Přestože je v srdci Krkonošského národního parku, ubytovaní hosté tam mohou bez problémů dojet autem. Dobrovolníci si však klidně mohou vyšlápnout ze Špindlerova mlýna pěšky – je to jen pár kilometrů.

Odvoz pro zájemce bez auta jako obvykle nějak zařídíme.

Ve volném čase mezi lekcemi se můžete vydat na lehčí procházku po hřebenech i na náročnější túru, nebo využít příjemnou saunu s jezírkem.

Obě boudy patří stejné rodině, strava je v obou boudách úžasná.

Cena

Kurz (5 lekcí italštiny): 1500 Kč

Ubytování s polopenzí (ceny z loňského roku - letos by měly být stejné, ale ještě to nemám od hotelu potvrzeno)

Prosím, počítejte s tím, že velmi pravděpodobně budete mít pokoj bez kompletního sociálního zařízení, pokojů na Dvořákově boudě s kompletním soc. zař. je totiž jen několik a jsou ihned rozebrané. Na hotelu jsme však jen my, společné sociálky jsme všichni vždy zvládli, samozřejmě pánské i dámské jsou zvlášť.

Do poznámky prosím napište, jaký pokoj preferujete a zda je pro vás ok i jiný typ pokoje něž ten, co preferujete.

Moravská Bouda

  • Pokoje se sprchovým koutem a umyvadlem, WC společné na patře: 1490 Kč (v případě 1 lůžka pokoje je cena 2300 Kč)

Dvořákova bouda (hned vedle)

  • Pokoje s kompletním sociálním zařízením (k dispozici pouze několik): 1490 Kč (v případě 1 lůžka je cena 2300 Kč)
  • Pokoje bez WC, jen se sprchou: 1390 Kč (v případě 1 lůžka je cena 2100 Kč)
  • Pokoje pouze s umyvadlem: 1290 Kč (v případě 1 lůžka je cena 1900 Kč)

Pejsek či jiné zvířatko smí pouze na Moravskou boudu (250 Kč/noc).

Ubytování se hradí hotelu na místě.

Přihlášky nejlépe nejpozději do 13.6. 2019!!!


Přihlásit se na Víkendový kurz v Krkonoších