Od 22. 12. 2025 do 2. 1. 2026 máme dovolenou. Na vaše e-maily/telefonáty budeme odpovídat až od 5. 1. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky.



Víkendový kurz italštiny na Hrubé Skále "Attiva il lessico" (LN2-LN6)

  • Datum konání:
    23.–25. 1. 2026
  • Čas:
    18:00–13:00
  • Pro úrovně:
    LN2–LN6
  • Cena kurzu:
    1800 Kč
  • Místo konání:
    Zámek Hrubá Skála

Zveme vás na intenzivní víkendový kurz italštiny zaměřený na aktivaci pasivní slovní zásoby, její rozšíření a použití v přirozené konverzaci. Budeme pracovat s autentickými situacemi, hravými cvičeními i tematickými scénkami – tak, aby se vaše italština stala živější, plynulejší a jistější.

To vše v jedinečném prostředí EA Zámeckého hotelu Hrubá Skála, ukrytého v kouzelných lesích Českého ráje, s romantickým výhledem na zříceninu Trosky. Lekce probíhají v historických zámeckých sálech, jejichž atmosféra dodá studiu výjimečný nádech.

Součástí víkendu je také prostor na procházku působivou krajinou, případně možnost využít krásné zámecké spa (pokud bude otevřené).

Kurz si můžete užít sami, nebo přijet s partnerem, dětmi či přáteli – ti zaplatí zvýhodněnou cenu pouze za ubytování a stravu.

Víkend obsahuje

- 2 noclehy ve 2lůžkovém pokoji v čtyřhvězdičkovém EA Zámeckém hotelu Hrubá Skála s polopenzí

- 5 lekcí italštiny (á 90 minut)

Cena

Kurz (5 lekcí italštiny): 1800 Kč - platba kartou při přihlášení

Ubytování s polopenzí formou raut - platba na místě při příjezdu

- 3 000 Kč (1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji)

- 4 400 Kč  jednolůžkový pokoj 

- 2 500 Kč osoba ve třílůžkovém pokoji  

Program

Pátek

18.30–19.30 lekce italštiny

19.45 večeře

Sobota

snídaně

10.00–12.00 lekce italštiny

17.00–19.00 lekce italštiny

19.15 večeře

Neděle

snídaně

10.00–11.30 lekce italštiny

11.45–12.45 lekce italštiny

Doprava vlastní (možno zajistit i odvoz v autě s lektory či dalším studenty).

Závazné přihlášky posílejte nejlépe do 5. 1. 2026.

Při rezervaci nám, prosím, do poznámky uveďte, jaký typ pokoje budete chtít, popř. s kým jej chcete sdílet a dejte nám také vědět, zda máte nějaká stravovací omezení (vegetarián, bezlepkový či bezlaktozová dieta apod.).



Přihlásit se na Víkendový kurz italštiny na Hrubé Skále "Attiva il lessico" (LN2-LN6)