Relax all'italiana a Svatá Kateřina

  • Datum konání:
    22. 1. 2015

Tušíte, že po Vánocích a Silvestru se budete cítit vyčerpaní ze všech večírků, návštěv a jídla? Leden je ten pravý měsíc pro ozdravení těla i ducha a načerpání pozitivní energie. Pojeďte s Lingua nostra studovat italštinu do klidu krásného resortu Svaté Kateřiny na Vysočinu, do krajiny, kde „harmonie našla své jméno“, jak hlásá slogan tohoto příjemného hotelu.

  • Místo: Resort Svatá Kateřina
  • Datum: 22.–24. 1. 2015
  • Cena: 3600 Kč / 4000 Kč (ubytování ve vedlejší / hlavní budově)

Cena zahrnuje 2× nocleh s bohatou snídaní, 2× dvouchodovou večeři s výběrem ze tří hlavních jídel, 5 lekcí italštiny po 90 minutách, neomezené užívání spa a fitness.

Do areálu se nejezdí autem, je třeba jej zaparkovat na hotelovém parkovišti v Počátkách a hotel vás dále dopraví svým mikrobusem. Víkend tak opravdu strávíte obklopeni tichem a šuměním stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, pojeďte s námi relaxovat italsky!

Resort Svatá Kateřina je rájem klidu a pobyt zde na každého působí opravdu blahodárně. Hotel má krásné spa: používání sauny, páry a vířivky je zahrnuto v ceně víkendu, stejně jako návštěva pěkně zařízeného fitness, abyste po vánočním lenošení mohli protáhnout tělo. Navíc si v hotelu můžete vybrat ze široké nabídky masáží či kosmetických procedur nebo zkusit masážní vanu na terase s výhledem do lesa a sklenkou prosecca.

Samozřejmě nejdůležitější na celém víkendu je náš italský program, který jako vždy obsahuje 5 lekcí italštiny. Témata jsou tentokrát sport, zdravá strava, wellness a dozvíte se také, kde v Itálii můžete navštívit lázně a zajímavé spa hotely.

Přihlášky prosíme e-mailem nejlépe do 19. 11. 2016.

Přihlásit se na Relax all'italiana a Svatá KateřinaPřipravujeme