Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.Martina

Martina

Martina vystudovala současnou literaturu ve svém rodném městě, rozpálené a slané Catanii. Během Erasmu v Holandsku se rozhodla, že bude vyučovat italštinu cizince. Po pár měsících v Barceloně, kde studovala španělštinu, se přestěhovala do Sieny, kde se zapsala na specializaci „Didaktika italštiny jako cizího jazyka“. Ihned po promoci jí na dveře zaklepala Praha a ona hned věděla, že to bude to pravé.

Má za to, že výuka cizího jazyka začíná u konverzace. Během svých lekcí ráda používá autentické materiály: spisovatele, novináře, blogy, písně, italské filmy. Texty z nich upravuje podle pokročilosti svých studentů. A gramatika? To je káva, která v Itálii nesmí chybět na závěr žádného oběda.