Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.Eva

Eva

Eva je Češka jako Brno, ale její italština je perfektní. Studovala česko-italské gymnázium v Praze a poté Právnickou fakultu. Po dokončení studií na vysoké škole pracovala jako právník, nyní je se věnuje péči o malého Vítka a vrátila se k výuce italštiny, kterou již vyučovala při studiu.

Práce s jazykem a milými studenty ji velmi naplňuje. V lekcích je velmi systematická, ale zároveň jsou její kurzy velmi zábavné. Studenti se naučí správně používat gramatická pravidla, ale také hbitě reagovat, když je potřeba mluvit.