Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.Erisilda

Erisilda

Erisilda se narodila v Albánii a od pěti vyrůstala v Itálii. Po gymnáziu studovala jazyky na universitě v městě Bari, v krásném a vřelém regionu Apulie. Erisilda je bilingvní, hovoří stejně italsky jako albánsky, navíc také velmi dobře mluví anglicky a rumunsky a orientuje se v srbštině a chorvatštině.

Během studií žila rok v rumunsku, kde si zlepšila svoji znalost rumunštiny a kde poznala svého českého přítele, za nímž se později odstěhovala do Prahy, kde se ihned vrhla do studia češtiny.

Erisilda velmi ráda cestuje a poznává nové kultury, ráda tančí a baví se v příjemné společnosti. Ráda čte v různých jazycích a z filmových žánrů nejraději sleduje psychologické thrillery. Její největší dobrodružství byla cesty stopem po východní Evropě.

Během lekcí mají studenti možnost se naučit italštinu zlehka, zábavně a velmi přirozeně. Studenti se vždy těší na další lekce.