Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.Edoardo

Edoardo

Edoardo se do Prahy přestěhoval s rodiči před několika lety a tak si toto město zamilovali, že by se už nechtěli vrátit zpět do Itálie. Edoardo studuje dálkově současnou literaturu na filosofické fakultě v Miláně. Miluje italský jazyk a s nadšením jej učí v zahraničí.

Když zrovna nevyučuje nebo nestuduje, píše prózu či poezii nebo si pochutnává na vanilkovém Pribináčkovi. Rád chodí na fotbal a sleduje americké seriály, doufá, že jednoho dne bude rozumět i těm českým.