Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.Edoardo

Edoardo

Edoardo pochází z Bologne, kde vystudoval italianistiku a lingvistiku na tamější filozofické fakultě. V průběhu studií na jeho milované univerzitě v něm postupně uzrála vášeň pro italský jazyk a literaturu, takže se rozhodl předávat dál to, co se naučil.

Už dlouho měl v úmyslu vyučovat italštinu a italskou kulturu, a jakmile k tomu dostal příležitost, nenechal se dlouho pobízet. Po stáži v Lingua nostra Edoardo s nadšením přijal nabídku pro nás dále pracovat a žít v Praze, kterou považuje za výjimečné město.

Při svých hodinách chce studenty motivovat, zaujmout, nadchnout je pro italskou kulturu. Vždy se také snaží vybudovat si s každým jednotlivým studentem přátelský a pohodový vztah.