Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Divadelní kurz

Divadelní kurz

6. 11. 2019

I letos si s námi můžete vyzkoušet divadlo v italštině. Tentokrát bude vést divadelní kurz lektorka Denise.

Na rozdíl od minulého roku není úplně zdarma, ale skoro zdarma. Kurz se koná v úterý v 19.15 pro studenty, kteří dokončili minimálně úroveň LN3 a maximálně úroveň LN5, ve čtvrtek v 19.15 pro ty, kteří mají ukončenou LN6 a výše. Oba kurzy se konají na Žižkově (Krásova 17), od konce listopadu. Budou vedeny tak, aby účastníkům přinesly kromě zábavy také znatelné zlepšení v italštině.

Kurz obsahuje 22 lekcí, cena 2 600 Kč (hradí se přímo lektorce převodem na základě faktury, lze hradit i na dvě splátky). Představení se uskuteční na začátku června.

  • úterý 19.15–20.45 od 26. 11. – ukončená LN3–LN5
  • čtvrtek 19.15–20.45 od 28. 11. – ukončená LN6–LN8

Na kurz se můžete příhlásit v kalendáři akcí.