Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Gramatika hezky česky

Gramatika hezky česky

5. 11. 2019

Máme pro vás novinku – jednorázové lekce „Gramatika hezky česky“ s českou lektorkou. Lekce budou mít vždy jedno nebo dvě gramatická témata, která se vysvětlí v souvislosti s češtinou a procvičovat se budou překladem vět.

Sebelepší italský lektor tento typ cvičení s vámi dělat nemůže, přestože se česky učí. Zkušenost Čecha, který se sám naučil italsky, je na Itala nepřenosná.

Mnozí z vás jistě souvislosti s češtinou ke studiu nepotřebují, nebo vám stačí pár příkladů v učebnici. Někteří studenti ale uvítají důkladnější porovnání italštiny s rodným jazykem – právě pro vás jsou tyto lekce určené. Cena lekce 300 Kč.

Na jejich nabídku se podívejte do kalendáře akcí.