Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Odpoledne s Italskými knihami (16. 10. 2019)

Odpoledne s Italskými knihami (16. 10. 2019)

25. 9. 2019

Rádi bychom vás pozvali k nám do školy na odpoledne (začínáme v 15.30) s italskými knihami. Na místě si budete moci prolistovat všechny knihy z nabídky našeho e-shopu a poradit se s námi o tom, co je pro vás vhodné na čtení. Vybrané knihy si na místě budete moci zakoupit.

V 16.00, 17.30 a 19.00 hodin proběhne navíc prezentace naší novinky „Historie čtyř římských procházek“ od Michaely Krčmové. Kniha je psána česky a vedle českého textu najdete zrcadlový překlad do italštiny. Autorka bude na místě, v rámci prezentace si přečteme úryvek jak v češtině, tak v italštině.