Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Letní kurzy

Letní kurzy

4. 6. 2019

Od 24. 6. u nás běží letní cyklus pravidelných kurzů. Na výběr máte lekce ve třech pobočkách: Žižkov, Pankrác a Dejvická.

Můžete navštěvovat klasický kurz LN1–LN5 nebo potom konverzační, opakovací kurzy KLN, které mnoho studentů přes léto preferuje. KLN LN2-3 je kurz, kde se bude opakovat gramatika z kurzů LN1 a LN2, konverzační témata a procvičování slovní zásoby budou někde mezi úrovněmi LN2 a LN3. Tento kurz je tedy vhodný pro ty, kteří ukončili LN2 nebo LN3. Stejným způsobem funguje KLN LN4-6 a KLN LN7-8.

Kromě pravidelných kurzů budeme vypisovat týdenní opakovací, denně 2 hodiny, buď 18.00–20.00 nebo 8.00–10.00. Tyto kurzy vypíšeme kolem poloviny června na období polovina července – polovina října.

Rozvrh letních kurzů