Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Týdenní opakovací kurzy pro všechny úrovně

Týdenní opakovací kurzy pro všechny úrovně

30. 5. 2017

Během letních měsíců pořádáme kromě pravidelných kurzů také týdenní intenzivní kurzy pro různé úrovně pokročilosti jako opakovací, procvičovací a konverzační kurzy vhodné především pro studenty, kteří si v létě dávají pauzu a na pravidelný kurz nedochází.

Kurz je složen z 5 lekcí po 120 minutách, většinou v čase 18.00–20.00 hod., ale některé kurzy jsou také dopoledne od 8 do 10 hod. Čas je vždy uveden v detailu kurzu v kalendáři akcí. Tyto kurzy se konají v našem sídle, v Krásově 3, nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad.

Kalendář akcí