Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Týdenní kurz Základy italštiny I (10.–14. 7. 2017)

30. 5. 2017

Přihlaste se na intenzivní týdenní kurz Základy italštiny I, během kterého se naučíte skoro tolik, co v klasickém pravidelném kurzu LN1 (když budete šikovní).

Lekce se konají na Žižkově od pondělí do pátku, 18.00–20.00 hod. Kurz stojí 1800 Kč včetně učebnice, je určen úplným začátečníkům, kteří ještě nikdy italštinu nestudovali.

Následně můžete pokračovat v týdenním kurzu Základy italštiny II (17.–21. 7.), kde si všechny znalosti ještě více prohloubíte a uspořádáte a také se více rozmluvíte.