Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Pravidelné letní kurzy začínají 20. 6. 2016

6. 5. 2016

20. 6. začínají naše pravidelné letní kurzy. Konají se pouze v pobočce na Žižkově, trvají 15 týdnů, končí první týden v říjnu. První týden v červenci je kvůli státním svátkům pauza, nedomluví-li se skupinka jinak.

Na Praze 2 budeme zase pokračovat až na podzim. V rozvrhu jsou vypsané kurzy, o které studenti jeví přes léto největší zájem, tedy LN1–LN6. Dále letos v létě nabízíme novinku, tedy opakovací a konverzační kurzy rozdělené podle různých úrovní. Udělají radost hlavně studentům, kteří chtějí od října opět pokračovat se svojí pravidelnou skupinkou, na kterou jsou zvyklí, ale na rozdíl od svých spolužáků by rádi procvičovali i přes léto, v uvolněné atmosféře konverzačních kurzů. Tyto kurzy jsou označeny KLN (konverzace) a v závorce v rozvrhu najdete úroveň, pro kterou je daný kurz vhodný. Tedy například KLN (LN2–3) je pro studenty s ukončenou úrovní LN2 nebo LN3.

Přihlášky se podávají on-line a najdete je jako vždy u rozvrhu. Budeme se těšit!