Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Zájezd – Settimana verde (Lago d'Iseo) (24.–31. 7. 2021)

Celý týden našeho pobytu u krásného jezera Iseo budeme mít k dispozici vlastní autobus s řidičem a budeme vyjíždět na výlety, když se nebudete chtít přidat na všechny, nemusíte. Každopádně všechny výlety jsou v ceně.

Navštívíme Veronu (možná i s večerním představením opery ve starém římském divadle), historické centrum městečka Bergamo, vyjedeme si po okolí na vrcholky hor (s tůrami pro ty, kteří se budou chtít pěkně projít), navštívíme vinařství, které vyrábí Franciacortu † legendární šumivé víno, které v mnoha ohledech snese srovnání s francouzským šampaňským. Vinice, ze kterých vinaři sklízí hrozny pro Franciacortu, leží směrem na jih od jezera Iseo.

Kurz italštiny

Během týdenního pobytu vás čeká 9 lekcí italštiny s našimi lektory, při nichž budete rozděleni do malých skupinek, podle vaší úrovně pokročilosti.

Doprava

Společná autobusem z Prahy, odjezd v sobotu. Autobus nás bude dále během pobytu doprovázet na všech výletech.

Ubytování

Hotel Arianna pár minut pěšky od centra městečka. 7 nocí se snídaní.

Cena

  • Cena zájezdu: 22 500 Kč (zahrnuje dopravu na místo a zpět, výlety, lekce, ubytování se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji)
  • Cena zájezdu pro nestudující doprovod: 18 000 Kč
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 4 500 Kč
  • Sleva za třílůžkový pokoj: 1 000 Kč na osobu

Platba

Nyní jsou přihlášky prozatím bez platby, nicméně i tak jsou závazné. Platit se bude až v lednu (záloha 50 %), doplatek potom v dubnu.

Storno poplatky na zájezd:

Pokud by měly být zavřené hranice apod, akce se neuskuteční a peníze se vám vrátí.

Je-li překážka na straně klienta, platí tyto storno poplatky:

  • zrušení ze strany klienta týden před odjezdem: 100 %
  • zrušení ze strany klienta 60 dní před odjezdem: 50 %
  • zrušení ze strany klienta dříve než 60 dní před odjezdem: 30 %

Tento zájezd pořádá CK Víkend Hořovice.

Přihlásit se na Zájezd – Settimana verde (Lago d'Iseo)