Ve dnech 20. 7. – 14. 8. má naše kancelář dovolenou. Kurzy běží, můžete si žádat o náhradní lekce, přihlašování na kurzy i akce funguje, jen případné faktury na firmy budeme vystavovat až po dovolené.
Na zprávy z webu a e-maily odpovíme také až po 14. 8. Nicméně, na telefonu jsme stále, proto s čímkoliv aktuálním či vysloveně urgentním nám neváhejte zatelefonovat. Děkujeme za pochopení.
Zájezd – Puglia (LN4–LN8) (5.–13. 9. 2020)

V jihoitalském regionu Apulie pořádáme spolu s cestovní kanceláří Víkend (Hořovice) 8denní pobyt s italštinou a s několika výlety se základnou v historickém přímořském městečku Otranto, které je vzdálené od mezinárodního letiště v Bari cca 2,5 hodiny jízdy busem.

Hlavní průvodkyní bude naše lektorka Erisilda, která pochází z Bari, hlavního města regionu. V některých lekcích se zaměříme na místní zajímavosti, historii či gastronomické speciality, v jiných budeme konverzovat a procvičovat gramatiku. Výlety uskutečníme společně pronajatým autobusem. V programu zbyde čas na lelkování po městě nebo na koupání. Pláž je buď přímo ve městě, nebo v dosahu krátké jízdy místní kyvadlovou dopravou poblíž města.

Kurz je vhodný pro ty, kteří v době jeho konání budou dokončovat naše kurzy LN4–LN8, nebo k nám nechodí, ale jejich znalosti budou těmto úrovním odpovídat. Na lekce budou studenti rozděleni do malých skupinek podle svých znalostí.

Ubytování

Hotel Vittoria resort pár minut pěšky od historického centra, u pláže. Podívat se můžete na prezentační video hotelu.

Program společných výletů

 • Barokní perla městečko Lecce a návštěva vinařství s degustací u městečka Nardó (degustace není zahrnuta v ceně, je fakultativní).
 • Výlet do Bari, hlavního města regionu, se zastávkou v přímořském městečku Polignano a mare.
 • Městečko Alberobello, které je známé především díky své unikátní architektuře. Zdejší domky se nazývají Trulli a díky nim je Alberobello od roku 1996 na seznamu světového dědictví UNESCO.
 • „Bílé město“ Ostuni

Cena

Základní cena 22 000 Kč obsahuje:

 • 8 nocí ve 4* hotelu s bohatou a kvalitní polopenzí,
 • 10 lekcí italštiny po 90 minutách,
 • transfery soukromým minibusem na všechny výlety i z a na letiště,
 • služby průvodce.

Cena neobsahuje letenku, tu bude zajišťovat škola pro celou skupinu.

Osoba ubytovaná na 3. lůžku: sleva 2 000 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 500 Kč

Doprovod bez lekcí italštiny: sleva 3 500 Kč

Termín

Zájezd se uskuteční v termínu 20.–28. 6. 2020 (sobota–neděle).

Platba

Po přihlášení od nás odbržíte fakturu za letenku (let s přestupem v Římě, cca 7 500 Kč) a také údaje k platbě zájezdu CK Víkend. Částku za zájezd můžete zaplatit ihned celou, nebo poslat nejprve po přihlášení zálohu 50 % (do 7 dnů po obdržení údajů k platbě) a zbylou částku nejpozději 2 měsíce před cestou.

Storno poplatky na zájezd:

 • zrušení ze strany klienta týden před odjezdem: 100 %
 • zrušení ze strany klienta 60 dní před odjezdem: 50 %
 • zrušení ze strany klienta dříve než 60 dní před odjezdem: 30 %

Poznámka: V minulosti jsme jakékoliv zrušení ze strany našich klientů řešili tak, že jel náhradník z řady našich studentů za nižší cenu a storno tak ve skutečnosti bylo nižsí, než jsou výše uvedené storno podmínky.

Letenka není součástí zájezdu CK Víkend, pro skupinu je zajišťuje škola. Do 30 dní před odjezdem lze letenku přepsat na jiného cestujícího zdarma, poté za poplatek 4 000 Kč.

Chcete-li se na místo dopravit po vlastní ose a nevyužít námi nabízenou letenku, napište to do poznámky v přihlášce.


Tento zájezd pořádá CK Víkend Hořovice.

Minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu: 10 studujících

Přihlásit se na Zájezd – Puglia (LN4–LN8)