Víkendový kurz „Parlo, parli, parla“ v Jizerských horách, LN1-2 (12.–14. 4. 2019)

Na tento jarní víkendový kurz jsme pro vás vybrali krásný penzion v Bedřichově přímo u rybníčku u stadionu. Penzion se nachází na velmi klidném místě s výhledem do zeleně. Prostorné pokoje mají vlastní sociální zařízení a malou kuchyňku. V přízemí je společenská místnost s krbem, kde je servírována jednoduchá chutná polopenze. K penzionu patří moc pěkná sauna.

A co bude tématem lekcí italštiny? Jelikož kurz je zaměřen pro studenty našich úrovní LN1 a LN2 (podle kurzu, který budete navštěvovat v době konání víkendového kurzu), tak se zaměříme na rozmluvení, s tím mají začátečníci samozřejmě největší problém. Jak dát dohromady smysluplnou větu? V tom vám tento kurz rozhodně pomůže. Gramatice se však během lekcí také nevyhnete, bez ní to prostě nejde!

Účastníci budou samozřejmě rozděleni do skupiny, podle stupně pokročilosti.

Jako vždy, začínáme v pátek před večeří kolem 18.00 první kratší lekci, další lekce jsou potom v sobotu dopoledne a v podvečer a blok dvou pokryje nedělní dopoledne.

Zbyde vám ještě dost času na procházku po okolí nebo na projížďku na kole.

Na kurz se mohou přihlásit i studenti, kteří k nám nechodí do pravidelných kurzů, ale jejich znalosti musí odpovídat dané úrovni.

Místo konání

Penzion Koucký v Bedřichově (Bedřichov 110).

Cena

  • Kurz italštiny: 1500 Kč
  • Ubytování s polopenzí: 1200 Kč na dvě noci
    (příplatek za jednolůžkový pokoj 600 Kč na víkend)