Ve dnech 20. 7. – 14. 8. má naše kancelář dovolenou. Kurzy běží, můžete si žádat o náhradní lekce, přihlašování na kurzy i akce funguje, jen případné faktury na firmy budeme vystavovat až po dovolené.
Na zprávy z webu a e-maily odpovíme také až po 14. 8. Nicméně, na telefonu jsme stále, proto s čímkoliv aktuálním či vysloveně urgentním nám neváhejte zatelefonovat. Děkujeme za pochopení.
Víkendový kurz v Krkonoších (10.–12. 7. 2020)

Opět pořádáme letní víkendový kurz na oblíbené Moravské boudě a přihlehlé Dvořákově boudě. Věříme, že se budeme všichni moci setkat a užít si další společný víkend. Pokud to nebude možné kvůli koronaviru, akci zrušíme a vrátíme vám peníze.

Letošní kurz se ponese v duchu našich lekcí „Tortura grammaticale“. Hlavním obsahem každé lekce bude jedno gramatické téma, vybrané podle úrovně každé skupinky. Toto téma se bude do hloubky procvičovat, a to i pomocí různých her a ústních cvičení.

V každé lekci však zbyde samozřejmě i dost času na konverzaci.

Kurz je vhodný pro studenty všech úrovní počínaje LN2 (v červnu dokončenou LN1), protože budete rozděleni do malých skupinek, podle vašich znalostí. Na kurz můžete přijet i s doprovodem bez italštiny.

Ubytování i strava je na vyhlášené Moravské Boudě a na přihlehlé Dvořákově boudě, které se nachází na překrásné krkonošské louce nad Špindlerovým mlýnem, s nádherným výhledem na hory a jednoznačně nejlepší domácí kuchyní na krkonošských hřebenech.

Přestože je v srdci Krkonošského národního parku, ubytovaní hosté tam mohou bez problémů dojet autem. Dobrovolníci si však klidně mohou vyšlápnout ze Špindlerova mlýna pěšky – je to jen pár kilometrů.

Odvoz pro zájemce bez auta jako obvykle nějak zařídíme.

Ve volném čase mezi lekcemi se můžete vydat na lehčí procházku po hřebenech i na náročnější túru, nebo využít příjemnou saunu s jezírkem.

Obě boudy patří stejné rodině, strava je v obou boudách úžasná.

Cena

Kurz (5 lekcí italštiny): 1500 Kč

Ubytování s polopenzí

Moravská Bouda

  • Pokoje se sprchovým koutem a umyvadlem, WC společné na patře: 1490 Kč (v případě 1 lůžka pokoje je cena 2300 Kč)

Dvořákova bouda (hned vedle)

  • Pokoje s kompletním sociálním zařízením (k dispozici pouze několik): 1490 Kč (v případě 1 lůžka je cena 2300 Kč)
  • Pokoje bez WC, jen se sprchou: 1390 Kč (v případě 1 lůžka je cena 2100 Kč)
  • Pokoje pouze s umyvadlem: 1290 Kč (v případě 1 lůžka je cena 1900 Kč)

Pejsek či jiné zvířatko smí pouze na Moravskou boudu (250 Kč/noc).

Přihlášky nejpozději do 5. 6. 2019 (typ pokoje upřesněte v poznámce) kvůli rezervaci ubytování, o které je v letním období obrovský zájem.

Pozor! Kurz je obsazen, přihlásit se můžete jako nahradník. Pokud se místo uvolní, zaplatíte kurz převodem na účet.