Ve dnech 20. 7. – 14. 8. má naše kancelář dovolenou. Kurzy běží, můžete si žádat o náhradní lekce, přihlašování na kurzy i akce funguje, jen případné faktury na firmy budeme vystavovat až po dovolené.
Na zprávy z webu a e-maily odpovíme také až po 14. 8. Nicméně, na telefonu jsme stále, proto s čímkoliv aktuálním či vysloveně urgentním nám neváhejte zatelefonovat. Děkujeme za pochopení.
Týdenní kurz v Krkonoších (5.–12. 7. 2020)

S výletem do Itálie v létě to vidíme bledě a máme několik zájemců z řad našich studentů o týdenní kurz itašltiny, uděláme si jej tedy na horách, v oblíbené Moravské boudě (+ Dvořákova bouda, Chata Špindler – patří k sobě, jsou na jedné louce).

Týdenní kurz bude předcházet víkendovému kurzu od 10. 7. Jelikož víkendové lekce budou převážně o gramatice, lekce před víkendem (neděle–pátek) budou zaměřeny na procvičení, upevnění a rozšíření slovní zásoby a komunikačních schopností.

Na tento celotýdenní kurz se můžete přihlásit, pokud nyní chodíte minimálně do LN3 (nebo k nám nechodíte, ale vaše znalosti tomu odpovídají). Víkend od 10. 7. je pak otevřen všem počínaje ukončenou LN1. Na kurz můžete přijet i s doprovodem bez italštiny.

Týdenní kurz obsahuje celkem 15 lekcí italštiny po 90 minutách:

  • neděle–pátek 10 lekcí o slovní zásobě,
  • pátek–neděle 5 lekcí o gramatice.

Krom toho navíc spousta konverzace u stolu či při tůře.

Ubytování i strava je na vyhlášené Moravské Boudě a na přihlehlé Dvořákově boudě, která se nachází na překrásné louce na Špindlerovým mlýnem, v I. zóně Krkonošského národního parku, s nádherným výhledem na hory a jednoznačně nejlepší domácí kuchyní na krkonošských hřebenech. Přestože je v srdci Krkonošského národního parku, ubytovaní hosté tam mohou bez problémů dojet autem. Dobrovolníci si však klidně mohou vyšlápnout ze Špindlerova mlýna pěšky – je to jen pár kilometrů.

Odvoz pro zájemce bez auta jako obvykle nějak zařídíme.

Ve volném čase mezi lekcemi se můžete vydat na lehčí procházku po hřebenech i na náročnější túru, nebo využít příjemnou saunu s jezírkem.

Obě boudy patří stejné rodině, strava je v obou boudách úžasná.

Cena

Kurz (15 lekcí italštiny): 4500 Kč

Ubytování s polopenzí

Moravská Bouda

  • Pokoje se sprchovým koutem a umyvadlem, WC společné na patře: 5215 Kč (v případě 1 lůžka pokoje je cena 8050 Kč)

Dvořákova bouda (hned vedle)

  • Pokoje s kompletním sociálním zařízením (k dispozici pouze několik): 5215 Kč (v případě 1 lůžka je cena 8050 Kč)
  • Pokoje bez WC, jen se sprchou: 4865 Kč (v případě 1 lůžka je cena 7350 Kč)
  • Pokoje pouze s umyvadlem: 4515 Kč (v případě 1 lůžka je cena 6650 Kč)

Pejsek či jiné zvířatko smí pouze na Moravskou boudu (250 Kč/noc).

Pozor! Kurz je obsazen, přihlásit se můžete jako nahradník. Pokud se místo uvolní, zaplatíte kurz převodem na účet.