Bologna – prodloužený víkend s italštinou, LN4–LN8 (21.–24. 11. 2019)

Víkendový kurz v Bologni je určen studentům, kteří v době jeho konání budou navštěvovat naše kurzy LN4–LN8. V případě velkého zájmu jej rádi zopakujeme na jaře i pro nižší úrovně pokročilosti.

Ubytování i lekce budou probíhat v příjemném hotelu Hotel Centrale přímo historickém srdci města.

Lekcí bude během pobytu 5 a navíc jedna „v terénu“, koncipovaná jako procházka po městě s průvodcem. Během lekcí se dozvíte něco o městě, o jeho historii a kulinářských specialitách a samozřejmě při tom všem vás čeká hodně konverzace a procvičování gramatiky. Na kurzu nebude chybět náš lektor Edoardo, který z Bologni pochází.

Ve zbývajícím čase se můžete procházet, nakupovat, hodovat, nebo se účastnit fakultativních akcí s námi. Počítáme, že mezi těmito fakultativními akcemi bude návštěva muzea, degustace vína, společná večeře

Na zájezd je možné si vzít doprovod, ten samozřejmě neplatí za kurz. Vzhledem ke kapacitě ubytování ale s doprovodem bereme jen omezený počet účastníků.

Ubytování hradí účastníci hotelu na místě či předem, dle našich dalších pokynů.

Zpáteční letenka momentálně stojí cca 2200 Kč s jedním malým palubním zavazadlem plus kabelka, za příplatek lze mít více zavazadel (různé typy letenek). Poletíme se společností Ryanair ve čtvrtek 21. 11. v 8.35 a zpět v neděli v 15.45.

Jakmile bude na zájezd přihlášen minimální počet účastníků (12 osob), dostanete pokyn k zakoupení letenky. Případně vám s jejím nákupem rádi pomůžeme.

Cena

  • Kurz italštiny: 2600 Kč (platba hned po přihlášení)
  • Ubytování na 3 noci se snídaní včetně poplatku městu (tzv. „tassa di soggiorno“):
    • 200 Eur – jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
    • 166 Eur – jednolůžkový pokoj se sdíleným sociálním zařízením (společné pro 3 jednolůžkové pokoje)
    • 130 Eur – 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji
    • 110 Eur – 1 osoba v třílůžkovém pokoji

Při přihlášce prosím uveďte, zda někdo pojede s vámi a o jaký typ pokoje máte zájem. V případě, že cestujete sami, potřebujeme vědět, zda chcete jednolůžkový pokoj (kterou variantu) nebo zda vás případně můžeme dát na dvoulůžkový pokoj s dalším účastníkem/účastnicí.

Přihlášky prosíme nejpozději do 10. 6., kvůli rezervaci ubytování.

Přihlásit se na Bologna – prodloužený víkend s italštinou, LN4–LN8Obsazeno