Situace – COVID-19: Většina lekcí jarních kurzů proběhla online, protože se zavřelo vše, tudíž i naše škola. Pevně věříme, že tato situace se už opakovat nebude. Počítáme s normální výukou s dodržením rozumných hygienických pravidel.
Těm z vás, kteří chtějí kontakt s lidmi v následujících měsících omezit, ale přesto si přejí pokračovat ve studiu italštiny, budeme nadále nabízet také online kurzy, které se nám na jaře osvědčily.
Z posledních nařízení vlády vyplývá, že jazykové kurzy pro dospělé jsou z povinnosti nošení roušky vyjmuty. Zatím tedy učíme bez.
Frammenti della storia d'Italia – víkendový kurz v Českém Krumlově, LN3–LN8 (4.–6. 12. 2020)

Po roce se v adventním čase vrátíme do Českého Krumlova, kde se nám poprvé moc líbilo. Tématem lekcí italštiny bude italská historie.

Ubytováni budeme opět ve studijním centru na prvním zámeckém nádvoří a také v „Zámeckých apartmánech“ v bezprostřední blízkosti zámku. Výuka bude probíhat také tam.

Akce je otevřená všem, kteří v době konání akce budou navštěvovat (nebo budou mít ukončené) kurzy úrovně LN3–LN8.

Cena

  • Kurz italštiny: 1500 Kč
  • Cena ubytování za dvě noci bez snídaně:
    • 1600 Kč osoba ve dvoulůžkovém pokoji
    • 2400 Kč osoba v jednolůžkovém pokoji

V rámci víkendu se budou konat dvě skupinové večeře v Krumlovském pivovaru (3chodové menu, cena 300 Kč bez nápojů), k nimž se připojit můžete, ale nemusíte.

Přihlásit se na Frammenti della storia d'Italia – víkendový kurz v Českém Krumlově, LN3–LN8