Od 15. 12. do 3. 1. máme dovolenou a nebudeme v té době ani posílat faktury ani odpovídat na e-maily. V urgentních záležitostech nás zastihnete na telefonu 777 916 019. Děkujeme za pochopení.
Adventní víkendový kurz v Perlové vodě - Il Natale in Italia

 • Datum konání:
  3.–5. 12. 2021
 • Pro úrovně:
  LN3–LN8
 • Cena kurzu:
  1800 Kč
 • Místo konání:
  Dvůr Perlová voda

Naše víkendové kurzy mimo Prahu se těší stále větší oblibě. Neostýchejte se, pokud jste ještě nikdy s námi nebyli, ale máte chuť to zkusit. Můžete si s sebou vzít doprovod bez italštiny, nebo jeďte sami - seznámíte se s ostatními studenty.

Pro letošní adventní víkendový kurz jsme si vybrali krásný statek nedaleko od Mělníka s vyhlášenou restaurací. V lekcích se budeme bavit o tom, jak se slaví Vánoce a Nový rok v Itálii. 


Jako obvykle vás čeká 5 lekcí italštiny a navíc krasný adventní koncert.


Tématem lekcí jsou Vánoce v Itálii, ale nebojte, rozhodně to nebude celé o tom, co Italové na Vánoce jedí a kdy rozbalují dárky. Čeká vás jako obvykle spousta zajímavých lekcí.


Akce začíná v pátek úvodní hodinovou lekcí od 18:30, dále jsou lekce rozloženy takto:

- v sobotu po snídani a před večeří

- v neděli dvě lekce po snídani

Kurz je otevřen všem, kteří mají ukončen minimálně náš kurz LN2. V přihlášce uveďte prosím kurz, který právě navštěvujete.

Cena kurzu - 5 lekcí, plus koncert - 1800 Kč

Cena ubytování:

 - 1200,- Kč včetně DPH a snídaně/osoba/noc ve vícelůžkovém pokoji (2 lůžka či více, dle vaší volby)

- jednolůžkový pokoj vždy + 200,- Kč/osoba/noc

Cena dvou večeří rautovou formou - 700 Kč

Do poznámky nám uveďte, zda s sebou někoho berete, máte zájem o jednolůžko nebo chcete, abychom vás ubytovali s jiným lichým studentem / studentkou.