Od 15. 12. do 3. 1. máme dovolenou a nebudeme v té době ani posílat faktury ani odpovídat na e-maily. V urgentních záležitostech nás zastihnete na telefonu 777 916 019. Děkujeme za pochopení.
Týdenní kurz v Krkonoších

Opět pořádáme týdenní  kurz na oblíbené Moravské boudě a přihlehlé Dvořákově boudě. Pokud to nebude možné kvůli koronaviru, akci zrušíme a vrátíme vám peníze.

Letos máme vypsané dva termíny víkendů /9.7. a 16.7./ a také dny neděle až pátek mezi těmito dvěma víkendy. Pobyt s italštinou v krkonoších si tak můžete poskládat, jak chcete.


V lekcích si přečteme úryvky z knížky o Pinocchiovi, budeme pracovat i s poslechem, procvičovat gramatiku a konverzovat.

Kurz je vhodný pro studenty všech úrovní počínaje LN3 (v červnu dokončenou LN2), protože budete rozděleni do malých skupinek, podle vašich znalostí. Na kurz můžete přijet i s doprovodem bez italštiny.

Ubytování i strava je na vyhlášené Moravské Boudě a na přihlehlé Dvořákově boudě, které se nachází na překrásné krkonošské louce nad Špindlerovým mlýnem, s nádherným výhledem na hory a jednoznačně nejlepší domácí kuchyní na krkonošských hřebenech.

Přestože je v srdci Krkonošského národního parku, ubytovaní hosté tam mohou bez problémů dojet autem. Dobrovolníci si však klidně mohou vyšlápnout ze Špindlerova mlýna pěšky – je to jen pár kilometrů.

Odvoz pro zájemce bez auta jako obvykle nějak zařídíme.

Ve volném čase mezi lekcemi se můžete vydat na lehčí procházku po hřebenech i na náročnější túru, nebo využít příjemnou saunu s jezírkem.

Obě boudy patří stejné rodině, strava je v obou boudách úžasná.

Cena

Kurz (10 lekcí italštiny - 2 denně): 3000 Kč

První lekce v neděli večeri, po-čt dvě (ráno a před večeří) a v pátek poslední lekce ráno.

Dále lze navázovat víkendovým kurzem, jehož první lekce je v pátek večer.

Ubytování s polopenzí (ceny z loňského roku - letos by měly být stejné, ale ještě to nemám od hotelu potvrzeno)

Prosím, počítejte s tím, že velmi pravděpodobně budete mít pokoj bez kompletního sociálního zařízení, pokojů na Dvořákově boudě s kompletním soc. zař. je totiž jen několik a jsou ihned rozebrané. Na hotelu jsme však jen my, společné sociálky jsme všichni vždy zvládli, samozřejmě pánské i dámské jsou zvlášť.

Do poznámky prosím napište, jaký pokoj preferujete a zda je pro vás ok i jiný typ pokoje něž ten, co preferujete.

Moravská Bouda

  • Pokoje se sprchovým koutem a umyvadlem, WC společné na patře: 750 Kč za noc (v případě 1 lůžka pokoje je cena 1150 Kč)

Dvořákova bouda (hned vedle)

  • Pokoje s kompletním sociálním zařízením (k dispozici pouze několik): 750 Kč noc (v případě 1 lůžka je cena 1150 Kč)
  • Pokoje bez WC, jen se sprchou: 700 Kč na noc (v případě 1 lůžka je cena 1050Kč)
  • Pokoje pouze s umyvadlem: 650 Kč na noc (v případě 1 lůžka je cena 850 Kč)

Pejsek či jiné zvířatko smí pouze na Moravskou boudu (250 Kč/noc).

Ubytování se hradí hotelu na místě.

Přihlášky nejlépe nejpozději do 13.6. 2019!!!