Velký jarní úklid v italštině

 • Datum konání:
  1.–20. 3. 2021
 • Pro úrovně:
  LN1–LN8
 • Cena kurzu:
  390 Kč
 • Místo konání:
  Online

Na předjaří tu máme pro vás další studijní výzvu na 20 dní. Váš úklid v italštině bude vypadat podobně jako adventní kalendář. Každý den od 1.3. až do prvního jarního dne, 20.3., dostanete od nás e-mailem úkol na 5-15 minut a druhý den výsledky. 

Oproti adventu bude tato jarní výzva trochu více zaměřená na gramatiku, ale samozřejmě, videa, písničky a hravá cvičení nebudou chybět, aby to bylo pestré. 

Každý týden si procvičíte několik gramatických témat a na víkend dostanete krátký test na témata z toho týdne (po jeho vyplnění se vám ukáže i výsledková listina:-), tedy samozřejmě, až jej vyplní i ostatní).

A proč se tato studijní výzva jmenuje Velký jarní úklid? Protože hlavním cílem je, abyste si v hlavě trochu srovnali dosud probranou gramatiku, všechny časy, zájmena, členy, předložky. 

Úklid je pro všechny, opět budeme rozesílat různé úrovně. Pokud v přihlášce zadáte LN3, budete dostávat cvičení na opakování gramatiky z LN1-LN2, maximálně ze začátku LN3. LN8 se může těšit na gramatiku LN1-LN7, což je skoro celá gramatika italštiny:-) 

Pokud nejste našimi studenty, pak pro výběr správné úrovně konzultujte tuto stránku:

https://www.linguanostra.cz/urovne-pokrocilosti/

Všechny vás čeká i jedno překvapení.

Tak co? Jdete do toho?

1. 3. vás čekám na značkách s vyhrnutými rukávy.


POZOR! Úroveň (LN1-LN8) vyberte podle toho, jaký kurz budete navštěvovat na jaře.

Přihlásit se na Velký jarní úklid v italštině