Italský DELUXE víkend v hotelu Vila Čapek (LN6-LN13)

 • Datum konání:
  14.–16. 4. 2023
 • Pro úrovně:
  LN6–LN13
 • Cena kurzu:
  1890 Kč
 • Místo konání:
  Vila Čapek

Náš víkendový kurz italštiny tentokrát trochu jinak: Rozhodli jsme se vyzkoušet luxusní boutique hotel Vila Čapek se vším skvělým, co nabízí. Součástí víkendu je tedy i pětichodová večeře s vinným párováním inspirovaná Itálií s následnou diskusí s šéfkuchařem Jiřím Krejčím.

Vila Čapek nás uchvátila, je to nádherné místo se skvělou kuchyní. Opravdu vyladěný hotel uprostřed krásné přírody. Pojedete s námi?


A co bude tématem lekcí italštiny? Tentokrát se lekce budou soustředit na aktivaci slovní zásoby a koverzační schopnosti. Studenti budou rozděleni do dvou skupin podle úrovně pokročilosti.

Jako vždy začínáme v pátek před večeří první kratší lekcí, další lekce jsou potom v sobotu dopoledne a v podvečer a blok dvou posledních lekcí pokryje nedělní dopoledne.

Zbyde vám ještě dost času na procházku po okolí v srdci Čeksého Ráje či jiné aktivity (spa apod.).

Na akci se mohou přihlásit i ti, kteří k nám nikdy nechodili, ale jejich znalosti odpovídají těmto našim kurzům (LN6-LN13), viz https://www.linguanostra.cz/urovne-pokrocilosti/.


Cena:

Kurz italštiny: 1890 Kč (4 x 90 min, 1 x 60 min)

Cena za ubytování s polopenzí (bohatá snídaně, v pátek večeře rautovou formou, v sobotu deluxe večeře o pěti chodech s vinným párováním) 7000 Kč na osobu ve 2 lůžkovém pokoji (jednolůžka na tento víkend nenabízíme).

V ceně je návštěva sauny.

Ubytování vám bude vyfakturováno po přihlášení.

Storno: 

- do 26.3. vracíme 100 % kurzovného i ceny za ubytování

- od 26.3. vracíme 50 %, ale věříme, že pokud by někdo víkend musel zrušit, našli bychom náhradníky.  Kapacita hotelu je malá, až se naplní, budeme brát náhradníky.

Můžete s sebou vzít doprovod bez kurzu italštiny.

Přihlásit se na Italský DELUXE víkend v hotelu Vila Čapek (LN6-LN13)