SAFARI ITALIANO - podcast (premium) - červenec, srpen, září 2022

 • Datum konání:
  červenec - září 2022
 • Pro úrovně:
  LN3–LN9
 • Cena kurzu:
  250 Kč
 • Místo konání:
  Online

Náš nový podcast Safari italiano je netradiční, politicky nekorektní, plný ironie, vtipů, které jsou často velmi na hraně. Uslyšíte v něm italštinu takovou, jakou hovoří dva kamarádi v baru.

Naši dva lektoři Edoardo a Edoardo pro vás publikují dvě epizody týdně, vždy v úterý a v pátek v podvečer, s velmi širokým spektrem témat a tedy i okruhů slovní zásoby.

Podcast najdete zdarma na spotify https://open.spotify.com/show/7A1VBWdjxQwHgWtngHaVDt?

Chcete-li z něj ale vytěžit maximum, kupte si premium verzi zde. Po zakoupení a zaplacení jděte na web www.skolaitalstiny.cz, zadejte svůj e-mail a heslo italianissimo.

S každým publikovaným podcastem se i zde objeví jedno okýnko, v něm najdete vždy .mp3 (nepotřebujete tedy Spotify, pokud jej nepoužíváte), celý přepis audia a také jedno cvičení týkající se obsahu, slovní zásoby apod.

Podcast má již tři nahrané epizody, okýnka k nim se otevřou v pondělí 27.6. Od 28.6. potom budeme držet pravidelnost úterý a pátek v podvečer.

Podcast včetně obsahu premium je vhodný pro studenty A2-C1. V okýnkách najdete i tipy, jak s obsahem pracovat podle vaší úrovně italštiny.

Více o podcastu najdete na www.safariitaliano.com.


Premium obsah se prodává vždy na 3 měsíce, cena je 390 Kč, první trimestr je nyní v akci za 250 Kč.

Přihlásit se na SAFARI ITALIANO - podcast (premium) - červenec, srpen, září 2022