Od 15. 12. do 3. 1. máme dovolenou a nebudeme v té době ani posílat faktury ani odpovídat na e-maily. V urgentních záležitostech nás zastihnete na telefonu 777 916 019. Děkujeme za pochopení.
Adventní kalendář s italštinou

 • Datum konání:
  celý advent
 • Pro úrovně:
  LN1–CILS
 • Cena kurzu:
  350 Kč
 • Místo konání:
  Online

Užijte si advent trochu jinak. S naším adventním kalendářem se každý prosincový den až do Vánoc můžete těšit na speciální domácí úkol, který vám přijde e-mailem. Úkoly to budou různorodé, videa s otázkami k zodpovězení, písničky na doplnění, křížovky, zadání krátkých slohovek, hádanky, italské vánoční pohádky…

Vypracování úkolu vám většinou bude trvat 5–20 minut. 

Některé dny bude úkol označen symbolem dárečku, to znamená, že daný úkol můžete poslat zpět na náš e-mail info@linguanostra.cz a dostanete se tak do slosování o hodnotné ceny z našich kurzů, z našeho e-shopu či od našich sponzorů, kterými jsou (partnery přidáváme postupně):

Na políčko s číslem 24 pak připadne ten nejhodnotnější dárek, na vypracování posledního úkolu budete mít čas až do 10. 1. 2021.

Rádi bychom, aby tou hlavní cenou za 24. úkol byl Fiat 500 nebo Vespa, ale jelikož se to asi nepodaří domluvit, tak dáme do posledního slosování „alespoň“ tři naše báječné víkendové kurzy.

A co je nejdůležitější, kalendář je úplně pro všechny studenty italštiny, protože jej připravujeme ve více verzích podle úrovně pokročilosti, počínaje úplnými začátečníky.